İZMIRDE SAHIBINDEN SATILIK ARSA

İzmirde sahibinden satılık bahçe tipi 2700 m2 arsa. İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan arsamızı satılığa çıkardık. Arsayı ister bahçe ister yatırım olarak kullanabirlisiniz. Biz arsayı şuan meyve bahçesi oalrak kullanıyoruz. İçinde çeşit çeşit meyve ağaçları bulunuyor. Toplam 25 ağaç arasında nar, ceviz, şeftali, erik, kiraz, armut ve kayısı ağaçları bulunuyor.

Arsa akarsu yanında olduğu için sulama sıkıntısı da olmuyor. Bu arada arsanın içinde ahşaptan yapılmış ufak birde kulübemiz var. Aracınızı park edebileceiğiniz birde garaj var.

Arsanın Tam Lokasyonu: İzmir -> Torbalı -> Karakızlar Köyü

Herşeyin Organik Olduğu Doğal Bir Hayat Sizi Bekliyor

Meyvenizi, sütünüzü, yoğurudunuzu, domatesinizi biberinizi kendiniz yetiştirmek istermiydiniz? Baheçede istediğiniz ürünü üretebilirsiniz. Dilerseniz bir mandıra dahi kurabilirsiniz. Köyde bulamadığığınız bir şey olursa çevre köylerden de tederik edebilirsiniz.Zor durumda kalmasaydım arsamı satılığa çıkarmazdım.

 

ALICISINA 60.000 TL OLUR

Arsanın değeri 67.000 TL fakat el sıkışırsak 60.000 TL ye bırakmayı düşünüyorum.

Arsayı Senetle satma fikrinide olumlu bakıyorum. Takas veya kat karşılığı teklif etmeyin lütfen. Ciddi alıcılar arasın zamanımızı boşa harcamayalım.