ACIL SATILIK ARSA – ŞILE

Şile’de gayri menkul firmasından acil satılık müstakil parsel tapulu arsa. Manzaralı 400m2 olan bu arsanın elektrik, su ve doğal gaz hattı mevcut. Yola yakın. Doğa manzarası blunuyor. Üstelik konumu gereği manzaranın kapanması mümkün değil.

Arsa Şile gibi gelişmekte olan bir yerde olduğu için yatırım için kullanılması daha da mantıklı oalcaktır. Arsa toplam 400m2. Arsanın 160m2si bina yapımı için uygundur. Arsayı tarım amaçlı kullanmak isterseniz eğer sulama açısından sıkıntı çekmezsiniz.

Arsanın hemen yanından yol geçtiği için oldukça işlek bir alanda duruyor. Bina yapmak ve tarla olarak kullanmak dışında restorant vb şekilde de kullanılabilirsiniz. Arsaın 500-600 metre kadar ilersinde Belediyenin Terminal projesi var ve bir aya kalmaz başlar. O zaman daha da işlek hale gelir.

Arsa sahibi takas istemiyor. Kat karşılığına da sıcak bakmıyor. Senetle ödeme düşünüyorsanız bi sıkıntı olmaz. Zaten arsa krediye uygun olduğu için kredi çeçke konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bizi arayın tanışalım eğer anlaşırsak sizi arsa sahibi ile görüştürür imzaları atarız.

Arsanın piyasa tutarı 200.00 TL fakat arsa sahibinin sıcak paraya ihtiyacı olduğundan dolayı peşin ödenmesi halinde 175.000 TL ye bırakıyor.


Arsanın Tam Lokasyonu: İstanbul -> Şile -> Balibey Mahallesi